Joomla - движок сайта!
Lisl Pellentesque In id metus
26
серп.
307

Сімдесяті роки - період зародження стилю хайтек. Особливість даного стилю - у всьому функціональність, відсутність декору.

Хайтек вважається урбаністичним стилем, тому як розвиток своє отримав після того, як проведена була розробка проекту промислових будівель. Хайтек - стиль, в якому повна відмова від класики.

Характеристики хайтек:

-Стіни і меблі в одному кольорі.
-Поверхня всіх меблів скляна або хромована.
-Двері і перегородки розсувного типу.
-Стіни викладені цеглою без обробки.
-Наявність будматеріалів - пластик, скло і бетон. 

Меблі в стилі хай тек стримана, функціональна, вельми лаконічна, з дуже плавними формами вигинами. Суть всього не прикраса кімнати, а надання їй особливого затишку.

Меблі без декорування, без яскравої фурнітури, але зате багатофункціональна. Меблі часто вбудована, і більш того, комплектується спеціальною ретельно продуманої підсвічуванням.

Вкрай рідко можна побачити меблі хай тек, як приклад, з масиву дерева. Вся сучасна меблі в даному стильовому напрямку виготовляється з такої сировини, як пластик, синтетика. Всі меблі стримана і легка.

Обриси класики для даного стилю абсолютно не характерні і не прийнятні, лише унікальні форми. Як приклад, м'які меблі хай тек не повинна бути звичною нам прямокутної, квадратної, а круглої, і табуретка може бути не з чотирма ніжками, як прийнято, а всього з трьома.

Стилю хайтек властива меблі, що вітає нововведення, наприклад, диван, що може бути розкладений через пульт, шафа, дверцята якого розчиняються після тихого бавовни в дві долоні.

 

Галерея робіт

Мої контакти

  • iconУкраїна, Київ
    вул. Петропавлівська 6,
    ТЦ "4Room"
  • iconЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • icon+38 (066) 922-91-92
  • iconПН - СБ: 9:00-18:00
    Неділя: Вихідний
 Верх