Joomla - движок сайта!
Ciis nulla interdum senectus
26
трав.
351

Якщо дизайн інтер'єру здається вам нудним і банальним, то виправити ситуацію допоможе яскраві меблі. Іноді вона стає оригінальним акцентом приміщення і виконує не тільки утилітарні функції, але і декоративні.

В яких випадках доречна така меблі?

Відразу варто відзначити, що яскраві меблі впишеться далеко не в будь-який інтер'єр і прикрасить не кожного кімнату. Перше обмеження - це колірна гамма обробки. Якщо стіни, підлогу і стелю помітні і насичені, то предмети меблів соковитих тонів можуть перевантажити дизайн, зробивши його безглуздим і строкатим, що неприпустимо і асоціюється з несмаком господарів.

Друге обмеження - площа приміщення. Якщо воно невелике і тим тісніше, то від яскравої меблів теж варто відмовитися, адже соковиті тони не тільки притягують погляд, але і візуально наближають предмети і роблять їх більш громіздкими, що в маленькій кімнаті просто неприпустимо.

Але в деяких випадках меблі яскравих і соковитих тонів доведеться дуже до речі. Перша ситуація - спокійна або похмура оздоблення. Наприклад, якщо в якості основного ви вибрали приглушений бежевий або сірий, то трохи яскравості точно не завадить. Другий випадок - однотонність інтер'єру. Тобто якщо стеля, підлога і стіни оформлені в одному кольорі, то простір може здатися розмитим. І щоб зробити його оформленим і багатогранним, слід внести яскраві фарби. Третя ситуація, в якій дозволено використовувати меблі соковитих відтінків - це велика площа кімнати. Якщо вибирати спокійні предмети приглушених тонів, то кімната може здатися марною або банальної. А кілька акцентів зроблять її більш динамічною, живий і оригінальною.

Галерея робіт

Мої контакти

  • iconУкраїна, Київ
    вул. Петропавлівська 6,
    ТЦ "4Room"
  • iconЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • icon+38 (066) 922-91-92
  • iconПН - СБ: 9:00-18:00
    Неділя: Вихідний
 Верх