Joomla - движок сайта!
Ma semper ac nec sit
30
лип.
139

Дивно романтичний з елементами вікторіанського утопізму стиль стімпанк в інтер'єрі виник, як альтернатива сухому машинізоване техностилю з його повною автоматизацією і комп'ютеризацією. Інтер'єрний стімпанк - явище вкрай рідкісне. Суть напрямки стилю можна сформулювати, як бачення XXI століття очима сучасників Жюль Верна.

Стімпанк в інтер'єрі - стиль майбутнього очима Жюля Верна

Перше враження, яке викликається стилем стімпанк - інтер'єр внутрішнього оздоблення легендарного Наутілуса, сформованого безмежної фантазією автора. Це світ, який не представляє себе побутової техніки та комп'ютера, телевізора та мобільного телефону. Інтер'єр, породжений субкультурою сучасної молоді, що комбінує вікторіанську епоху і промислові елементи сучасності, тим не менш, ретельно маскуючи їх під старовину.

Моделі стилю

Інтер'єр в паростіле, як ще називають стімпанк, існує в двох модельованих формах - історичної і фантастичною. Дизайн історичного інтер'єру житлового приміщення складається з реальних предметів позаминулому епохи:

blog9 1

Тут знайдеться місце старовинним телефону, а краще - телеграфу, грамофону і годинах з маятником, і інших старовинних приладів, в надрах яких ховаються сучасні апарати. Серед кухонного начиння на першому місці буде красуватися залізна посуд епохи першої імперіалістичної.

Фантастичне напрямок характеризується наявністю нереальних, зовсім не існуючих в природі речей і предметів, призначення яких невідоме:

Узагальнює обидва напрямки, закладений в основі формування вікторіанський стиль періоду правління англійської королеви Вікторії і тенденції, які спостерігаються в період становлення промислового виробництва.

blog9 2

 

Галерея робіт

Мої контакти

  • iconУкраїна, Київ
    вул. Петропавлівська 6,
    ТЦ "4Room"
  • iconЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • icon+38 (066) 922-91-92
  • iconПН - СБ: 9:00-18:00
    Неділя: Вихідний
 Верх